R9G22209ASOO Powerex
  • More about R9G22209ASOO Powerex
    R9G22209ASOO Powerex
    R9G22209ASOO is manufactured by Powerex and is categorized in the Zener Single Diodes category. R9G22209ASOO is described as DIODE FAST REC R9G 900A 2200V. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Powerex
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM