R7200209XXOO Powerex
  • More about R7200209XXOO Powerex
    R7200209XXOO Powerex
    R7200209XXOO is manufactured by Powerex and is categorized in the Zener Single Diodes category. R7200209XXOO is described as DIODE MODULE 200V 900A DO200AB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Powerex
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE