R7003003XXUA Powerex
  • More about R7003003XXUA Powerex
    R7003003XXUA Powerex
    R7003003XXUA is manufactured by Powerex and is categorized in the Zener Single Diodes category. R7003003XXUA is described as DIODE GEN PURP 3KV 300A DO200. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Powerex
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE