ND471425 Powerex
  • Part Number: ND471425
  • Manufacturer Name: Powerex
  • Description: SCR MOD ISO DUAL 1400V 250A
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"