ND421425 Powerex
  • Part Number: ND421425
  • Manufacturer Name: Powerex
  • Description: SCR MOD ISO DUAL 1400V 250A
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"