LXA15T600 Power Integrations
  • Available: 1,392
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LXA15T600 Power Integrations
    LXA15T600 Power Integrations
    LXA15T600 is manufactured by Power Integrations and is categorized in the Zener Single Diodes category. LXA15T600 is described as DIODE SCHOTTKY 600V 15A TO220AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE