LXA08FP600 Power Integrations
  • Available: 4,113
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LXA08FP600 Power Integrations
    LXA08FP600 Power Integrations
    LXA08FP600 is manufactured by Power Integrations and is categorized in the Zener Single Diodes category. LXA08FP600 is described as DIODE SCHOTTKY 600V 8A TO220FP. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM