LXA04B600 Power Integrations
  • Available: 1,089
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LXA04B600 Power Integrations
    LXA04B600 Power Integrations
    LXA04B600 is manufactured by Power Integrations and is categorized in the Zener Single Diodes category. LXA04B600 is described as DIODE SCHOTTKY 600V 4A TO263AB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Power Integrations
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM