LQA30T300 Power Integrations
  • Available: 728
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LQA30T300 Power Integrations
    LQA30T300 Power Integrations
    LQA30T300 is manufactured by Power Integrations and is categorized in the Zener Single Diodes category. LQA30T300 is described as DIODE SCHOTTKY 300V 30A TO220AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS