KUP-14D35F-24 Potter & Brumfield
  • More about KUP-14D35F-24 Potter & Brumfield
    KUP-14D35F-24 is manufactured by Potter & Brumfield and is categorized in the Power Relays category. KUP-14D35F-24 is described as RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED