KUP-11D55-110 Potter & Brumfield
  • More about KUP-11D55-110 Potter & Brumfield
    KUP-11D55-110 is manufactured by Potter & Brumfield and is categorized in the Power Relays category. KUP-11D55-110 is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"