KUMP-14A18-12 Potter & Brumfield
  • More about KUMP-14A18-12 Potter & Brumfield
    KUMP-14A18-12 is manufactured by Potter & Brumfield and is categorized in the Power Relays category. KUMP-14A18-12 is described as RELAY GEN PURPOSE 3PDT 15A 12V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM