KRPA-14DG-110 Potter & Brumfield
  • More about KRPA-14DG-110 Potter & Brumfield
    KRPA-14DG-110 is manufactured by Potter & Brumfield and is categorized in the Power Relays category. KRPA-14DG-110 is described as RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Potter & Brumfield
    ---> Power Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Power Relays
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    View
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M