KHAU-17D11M-24 Potter & Brumfield
  • More about KHAU-17D11M-24 Potter & Brumfield
    KHAU-17D11M-24 is manufactured by Potter & Brumfield and is categorized in the Power Relays category. KHAU-17D11M-24 is described as RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Potter & Brumfield
    ---> Power Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Power Relays
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE