20DAM10D2U-K Portescap
  • Part Number: 20DAM10D2U-K
  • Manufacturer Name: Portescap
  • Description: STEPPER MOTOR PM LINEAR ACT 12V
  • Category: Stepper Motors
  • Status:
  • More about 20DAM10D2U-K Portescap
    20DAM10D2U-K Portescap
    20DAM10D2U-K is manufactured by Portescap and is categorized in the Stepper Motors category. 20DAM10D2U-K is described as STEPPER MOTOR PM LINEAR ACT 12V. Perfect Parts is a supplier of Motors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Portescap
    ---> Stepper Motors from all manufacturers
    ---> Motors by sub category
  • More About  Stepper Motors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    View
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V