3352-A-120 Pomona
  • Part Number: 3352-A-120
  • Manufacturer Name: Pomona
  • Description: Plug, Phone; Brass; 2; 18 AWG; 65 x 36; 0.087 in.; Nickel Plated; Gray; 120 in.
  • Category: Test Leads & Cable Assembly
  • Status:
  • More about 3352-A-120 Pomona
    3352-A-120 Pomona
    3352-A-120 is manufactured by Pomona and is categorized in the Test Leads & Cable Assembly category. 3352-A-120 is described as Plug, Phone; Brass; 2; 18 AWG; 65 x 36; 0.087 in.; Nickel Plated; Gray; 120 in.. Perfect Parts is a supplier of Connector Support and other Interconnects.
    ---> Other parts by Pomona
    ---> Test Leads & Cable Assembly from all manufacturers
    ---> Connector Support by sub category
  • More About  Test Leads & Cable Assembly
    Connector Support
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM