PSAA12A-120L6-R-CR1 Phihong USA
  • More about PSAA12A-120L6-R-CR1 Phihong USA
    PSAA12A-120L6-R-CR1 is manufactured by Phihong USA and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. PSAA12A-120L6-R-CR1 is described as AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by Phihong USA
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    View
  • Manufacturer Name
    Fedco Batteries
  • Description
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    View
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V