PSA30W-190A-R-C2 12MM Phihong USA
  • More about PSA30W-190A-R-C2 12MM Phihong USA
    PSA30W-190A-R-C2 12MM is manufactured by Phihong USA and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. PSA30W-190A-R-C2 12MM is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 30W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.