PSA15R-090PV-R-CNR1 Phihong USA
  • More about PSA15R-090PV-R-CNR1 Phihong USA
    PSA15R-090PV-R-CNR1 is manufactured by Phihong USA and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. PSA15R-090PV-R-CNR1 is described as AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 15W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by Phihong USA
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP