UB4000-30GM-E5-V15 Pepperl + Fuchs
  • Part Number: UB4000-30GM-E5-V15
  • Manufacturer Name: Pepperl + Fuchs
  • Description: 200 to 4000 mm PNP Barrel Ultrasonic Proximity Sensor, 5-Pin M12 Conn
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about UB4000-30GM-E5-V15 Pepperl + Fuchs
    UB4000-30GM-E5-V15 is manufactured by Pepperl + Fuchs and is categorized in the Sensors category. UB4000-30GM-E5-V15 is described as 200 to 4000 mm PNP Barrel Ultrasonic Proximity Sensor, 5-Pin M12 Conn. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Pepperl + Fuchs
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    View
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W