REF-H51X72 Pepperl + Fuchs
  • Part Number: REF-H51X72
  • Manufacturer Name: Pepperl + Fuchs
  • Description: Reflector, Rectangular, 51mm x 72mm x 7.5mm, Mounting Holes, PMMA, 206531
  • Category: Sensor Accessories
  • Status:
  • More about REF-H51X72 Pepperl + Fuchs
    REF-H51X72 Pepperl + Fuchs
    REF-H51X72 is manufactured by Pepperl + Fuchs and is categorized in the Sensor Accessories category. REF-H51X72 is described as Reflector, Rectangular, 51mm x 72mm x 7.5mm, Mounting Holes, PMMA, 206531. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.