NMB1.5-8GM35-E0-FE Pepperl + Fuchs
  • Part Number: NMB1.5-8GM35-E0-FE
  • Manufacturer Name: Pepperl + Fuchs
  • Description: SENSOR, INDUCTIVE, PROXIMITY, CYLINDRICAL, METAL FACE, 1.5MM
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about NMB1.5-8GM35-E0-FE Pepperl + Fuchs
    NMB1.5-8GM35-E0-FE is manufactured by Pepperl + Fuchs and is categorized in the Sensors category. NMB1.5-8GM35-E0-FE is described as SENSOR, INDUCTIVE, PROXIMITY, CYLINDRICAL, METAL FACE, 1.5MM. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Pepperl + Fuchs
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM