NEB22-30GM60-E2-V1 Pepperl + Fuchs
  • Part Number: NEB22-30GM60-E2-V1
  • Manufacturer Name: Pepperl + Fuchs
  • Description: Sensor, Proximity, Inductive, M12x1, 22mm Range, 3 Wire, 10-30VDC, PNP, 023490
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about NEB22-30GM60-E2-V1 Pepperl + Fuchs
    NEB22-30GM60-E2-V1 is manufactured by Pepperl + Fuchs and is categorized in the Sensors category. NEB22-30GM60-E2-V1 is described as Sensor, Proximity, Inductive, M12x1, 22mm Range, 3 Wire, 10-30VDC, PNP, 023490. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Pepperl + Fuchs
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 12-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    View
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"