NBN40-U4-A2 Pepperl + Fuchs
  • Part Number: NBN40-U4-A2
  • Manufacturer Name: Pepperl + Fuchs
  • Description: Sensor, Inductive, Proximity, Cube Style, PNP NO/NC, 40mm Sensing Distance
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about NBN40-U4-A2 Pepperl + Fuchs
    NBN40-U4-A2 Pepperl + Fuchs
    NBN40-U4-A2 is manufactured by Pepperl + Fuchs and is categorized in the Sensors category. NBN40-U4-A2 is described as Sensor, Inductive, Proximity, Cube Style, PNP NO/NC, 40mm Sensing Distance. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM