NBN4-12GM50-E2 Pepperl + Fuchs
  • Part Number: NBN4-12GM50-E2
  • Manufacturer Name: Pepperl + Fuchs
  • Description: Sensor, Inductive, Prox, 2m, 12mm Dia., Non-Flush, PN N.O.
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about NBN4-12GM50-E2 Pepperl + Fuchs
    NBN4-12GM50-E2 Pepperl + Fuchs
    NBN4-12GM50-E2 is manufactured by Pepperl + Fuchs and is categorized in the Sensors category. NBN4-12GM50-E2 is described as Sensor, Inductive, Prox, 2m, 12mm Dia., Non-Flush, PN N.O.. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"