NBN15-30GK60-UR-3M Pepperl + Fuchs
  • Part Number: NBN15-30GK60-UR-3M
  • Manufacturer Name: Pepperl + Fuchs
  • Description: SENSOR, INDUCTIVE, PROXIMITY, RELAY OUTPUT, SENSING RANGE 15MM
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about NBN15-30GK60-UR-3M Pepperl + Fuchs
    NBN15-30GK60-UR-3M is manufactured by Pepperl + Fuchs and is categorized in the Sensors category. NBN15-30GK60-UR-3M is described as SENSOR, INDUCTIVE, PROXIMITY, RELAY OUTPUT, SENSING RANGE 15MM. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Pepperl + Fuchs
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM