NBN12-18GM50-E2-V1 Pepperl + Fuchs
  • Part Number: NBN12-18GM50-E2-V1
  • Manufacturer Name: Pepperl + Fuchs
  • Description: PNP Barrel Inductive Proximity Sensor, M12x1, 12 mm Detection Range, 10 to 30V, IP67
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about NBN12-18GM50-E2-V1 Pepperl + Fuchs
    NBN12-18GM50-E2-V1 is manufactured by Pepperl + Fuchs and is categorized in the Sensors category. NBN12-18GM50-E2-V1 is described as PNP Barrel Inductive Proximity Sensor, M12x1, 12 mm Detection Range, 10 to 30V, IP67. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Energizer
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA