NBB4-12GM50-E0-V1 Pepperl + Fuchs
  • Part Number: NBB4-12GM50-E0-V1
  • Manufacturer Name: Pepperl + Fuchs
  • Description: Sensor, Proximity, M12 Inductive, 4mm Range, NPN, M12 Conn, 800733
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about NBB4-12GM50-E0-V1 Pepperl + Fuchs
    NBB4-12GM50-E0-V1 is manufactured by Pepperl + Fuchs and is categorized in the Sensors category. NBB4-12GM50-E0-V1 is described as Sensor, Proximity, M12 Inductive, 4mm Range, NPN, M12 Conn, 800733. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE