NBB20-U2-E2 Pepperl + Fuchs
  • Part Number: NBB20-U2-E2
  • Manufacturer Name: Pepperl + Fuchs
  • Description: Sensor, Proximity, Inductive, 20mm Range, 3 Wire, 10-30VDC, PNP, NO, 203050
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about NBB20-U2-E2 Pepperl + Fuchs
    NBB20-U2-E2 Pepperl + Fuchs
    NBB20-U2-E2 is manufactured by Pepperl + Fuchs and is categorized in the Sensors category. NBB20-U2-E2 is described as Sensor, Proximity, Inductive, 20mm Range, 3 Wire, 10-30VDC, PNP, NO, 203050. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE