NBB20-L2M-A2-V1-M Pepperl + Fuchs
  • Part Number: NBB20-L2M-A2-V1-M
  • Manufacturer Name: Pepperl + Fuchs
  • Description: Sensor, Proximity, Inductive, 20mm Range, 10-60VDC, PNP, NO/NC, M12, 237704
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about NBB20-L2M-A2-V1-M Pepperl + Fuchs
    NBB20-L2M-A2-V1-M is manufactured by Pepperl + Fuchs and is categorized in the Sensors category. NBB20-L2M-A2-V1-M is described as Sensor, Proximity, Inductive, 20mm Range, 10-60VDC, PNP, NO/NC, M12, 237704. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH