NBB2-12GM50-E0-V1 Pepperl + Fuchs
  • Part Number: NBB2-12GM50-E0-V1
  • Manufacturer Name: Pepperl + Fuchs
  • Description: SENSOR, INDUCTIVE, PROXIMITY, SHIELDED, 12MM, STAINLESS STEEL; NPN-NO
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about NBB2-12GM50-E0-V1 Pepperl + Fuchs
    NBB2-12GM50-E0-V1 is manufactured by Pepperl + Fuchs and is categorized in the Sensors category. NBB2-12GM50-E0-V1 is described as SENSOR, INDUCTIVE, PROXIMITY, SHIELDED, 12MM, STAINLESS STEEL; NPN-NO. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM