NBB2-12GM30-E2-V1 Pepperl + Fuchs
  • Part Number: NBB2-12GM30-E2-V1
  • Manufacturer Name: Pepperl + Fuchs
  • Description: Sensor, Proximity, Inductive, M12x1, 2mm Range, 3 Wire, 10-30VDC, PNP, 201602
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about NBB2-12GM30-E2-V1 Pepperl + Fuchs
    NBB2-12GM30-E2-V1 is manufactured by Pepperl + Fuchs and is categorized in the Sensors category. NBB2-12GM30-E2-V1 is described as Sensor, Proximity, Inductive, M12x1, 2mm Range, 3 Wire, 10-30VDC, PNP, 201602. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM