NBB15-U1-A2 Pepperl + Fuchs
  • Part Number: NBB15-U1-A2
  • Manufacturer Name: Pepperl + Fuchs
  • Description: Sensor, Inductive, 15mm, 10-30VDC, PNP NO/NC, Screw, 194782
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about NBB15-U1-A2 Pepperl + Fuchs
    NBB15-U1-A2 Pepperl + Fuchs
    NBB15-U1-A2 is manufactured by Pepperl + Fuchs and is categorized in the Sensors category. NBB15-U1-A2 is described as Sensor, Inductive, 15mm, 10-30VDC, PNP NO/NC, Screw, 194782. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"