NBB10-30GM60-A2-V1 Pepperl + Fuchs
  • Part Number: NBB10-30GM60-A2-V1
  • Manufacturer Name: Pepperl + Fuchs
  • Description: Sensor, Proximity, M30 Inductive, 10mm Range, 10-30VDC, PNP, M12, 084016
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about NBB10-30GM60-A2-V1 Pepperl + Fuchs
    NBB10-30GM60-A2-V1 is manufactured by Pepperl + Fuchs and is categorized in the Sensors category. NBB10-30GM60-A2-V1 is described as Sensor, Proximity, M30 Inductive, 10mm Range, 10-30VDC, PNP, M12, 084016. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1.2W TOP PORT 88DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB