NBB10-30GK60-AR-3M Pepperl + Fuchs
  • Part Number: NBB10-30GK60-AR-3M
  • Manufacturer Name: Pepperl + Fuchs
  • Description: SENSOR, INDUCTIVE, PROXIMITY, RELAY OUTPUT, SENSING RANGE 10MM
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about NBB10-30GK60-AR-3M Pepperl + Fuchs
    NBB10-30GK60-AR-3M is manufactured by Pepperl + Fuchs and is categorized in the Sensors category. NBB10-30GK60-AR-3M is described as SENSOR, INDUCTIVE, PROXIMITY, RELAY OUTPUT, SENSING RANGE 10MM. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Pepperl + Fuchs
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Fedco Batteries
  • Description
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    View
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    View
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    Energizer
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V