NBB1.5-F79-E2-0.1M-V3 Pepperl + Fuchs
  • Part Number: NBB1.5-F79-E2-0.1M-V3
  • Manufacturer Name: Pepperl + Fuchs
  • Description: Sensor, Proximity, Inductive, 1.5mm Range, 3 Wire, 5-30VDC, PNP NO, M8, 224032
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about NBB1.5-F79-E2-0.1M-V3 Pepperl + Fuchs
    NBB1.5-F79-E2-0.1M-V3 is manufactured by Pepperl + Fuchs and is categorized in the Sensors category. NBB1.5-F79-E2-0.1M-V3 is described as Sensor, Proximity, Inductive, 1.5mm Range, 3 Wire, 5-30VDC, PNP NO, M8, 224032. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V