NBB0.8-4M25-E0 Pepperl + Fuchs
  • Part Number: NBB0.8-4M25-E0
  • Manufacturer Name: Pepperl + Fuchs
  • Description: Sensor, Proximity, M4 Inductive, 0.8mm Range, 10-30VDC, NPN-NO, 2m, PVC, 134078
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about NBB0.8-4M25-E0 Pepperl + Fuchs
    NBB0.8-4M25-E0 Pepperl + Fuchs
    NBB0.8-4M25-E0 is manufactured by Pepperl + Fuchs and is categorized in the Sensors category. NBB0.8-4M25-E0 is described as Sensor, Proximity, M4 Inductive, 0.8mm Range, 10-30VDC, NPN-NO, 2m, PVC, 134078. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Pepperl + Fuchs
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM