MNI40N-0TA1K266N-00128 Pepperl + Fuchs
  • Part Number: MNI40N-0TA1K266N-00128
  • Manufacturer Name: Pepperl + Fuchs
  • Description: Encoder, Incremental Rotary Encoder, 215623-0039
  • Category: Encoders
  • Status:
  • More about MNI40N-0TA1K266N-00128 Pepperl + Fuchs
    ---> Other parts by Pepperl + Fuchs
    ---> Encoders from all manufacturers
    ---> Sensor Transducers by sub category
  • More About  Encoders
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Ixys
  • Description
    SOLAR PAD BLACK
    View
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V