CCN15-30GS60-A2-V1 Pepperl + Fuchs
  • Part Number: CCN15-30GS60-A2-V1
  • Manufacturer Name: Pepperl + Fuchs
  • Description: Sensor, Capacitive, 30mm, 15mm Range, 4Wire, 10-60VDC, PNP, M12 Conn, 189958
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about CCN15-30GS60-A2-V1 Pepperl + Fuchs
    CCN15-30GS60-A2-V1 is manufactured by Pepperl + Fuchs and is categorized in the Sensors category. CCN15-30GS60-A2-V1 is described as Sensor, Capacitive, 30mm, 15mm Range, 4Wire, 10-60VDC, PNP, M12 Conn, 189958. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Pepperl + Fuchs
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Sl Power - Condor -ault Brands
  • Description
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    View
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH