CBN12-F64-E2 Pepperl + Fuchs
  • Part Number: CBN12-F64-E2
  • Manufacturer Name: Pepperl + Fuchs
  • Description: Sensor, Capacitive, Proximity, Rectangular, Range 12mm, 10-30VDC
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about CBN12-F64-E2 Pepperl + Fuchs
    CBN12-F64-E2 Pepperl + Fuchs
    CBN12-F64-E2 is manufactured by Pepperl + Fuchs and is categorized in the Sensors category. CBN12-F64-E2 is described as Sensor, Capacitive, Proximity, Rectangular, Range 12mm, 10-30VDC. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Pepperl + Fuchs
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM