OX20SC02-04 Peerless - Tymphany
  • More about OX20SC02-04 Peerless - Tymphany
    OX20SC02-04 is manufactured by Peerless - Tymphany and is categorized in the Speakers category. OX20SC02-04 is described as TWEETER 4OHM 80W TOP PORT 87.8DB. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by Peerless - Tymphany
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN