OC25SC65-04 Peerless - Tymphany
  • More about OC25SC65-04 Peerless - Tymphany
    OC25SC65-04 is manufactured by Peerless - Tymphany and is categorized in the Speakers category. OC25SC65-04 is described as TWEETER 4OHM 25W TOP PORT 89.2DB. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by Peerless - Tymphany
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM