TMSTHS16-C0 Panduit
  • Part Number: TMSTHS16-C0
  • Manufacturer Name: Panduit
  • Description: STD MNT TIE MNT 5/8 STD 16MM
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"