SCMSX50-L Panduit
  • More about SCMSX50-L Panduit
    SCMSX50-L Panduit
    SCMSX50-L is manufactured by Panduit and is categorized in the Wire Splice Connector Terminals category. SCMSX50-L is described as CONN BUTT SPLICE 50MM CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM