PV2-12RX-XY Panduit
  • More about PV2-12RX-XY Panduit
    PV2-12RX-XY Panduit
    PV2-12RX-XY is manufactured by Panduit and is categorized in the Ring Connector Terminals category. PV2-12RX-XY is described as CONN RING D-SHAPE 2AWG #1/2. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
    ---> Other parts by Panduit
    ---> Ring Connector Terminals from all manufacturers
    ---> Terminals and Terminal Blocks by sub category
  • More About  Ring Connector Terminals
    Terminals and Terminal Blocks
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG EUROPEAN
    View
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE