PTS012F36 Panduit
  • Part Number: PTS012F36
  • Manufacturer Name: Panduit
  • Description: TRF SGN, RL-UP, 36X36 FL, RT SHLDR
  • Category: Labels, Labeling
  • Status:
  • More about PTS012F36 Panduit
    PTS012F36 Panduit
    ---> Other parts by Panduit
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1.2W TOP PORT 88DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB