PLT1.5I-C14 Panduit
  • Part Number: PLT1.5I-C14
  • Manufacturer Name: Panduit
  • Description: CABLE TIE INTERMED TEL GRY 5.6
  • Category: Cable Lacing
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM