PEL-12-Y1-2.5 Panduit
  • Part Number: PEL-12-Y1-2.5
  • Manufacturer Name: Panduit
  • Description: LABEL LSR POLY SIL 1.50 X 0.50
  • Category: Labels, Labeling
  • Status:
  • More about PEL-12-Y1-2.5 Panduit
    PEL-12-Y1-2.5 Panduit
    PEL-12-Y1-2.5 is manufactured by Panduit and is categorized in the Labels, Labeling category. PEL-12-Y1-2.5 is described as LABEL LSR POLY SIL 1.50 X 0.50". Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by Panduit
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    View
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP