NKFPZ22LLLSM003 Panduit
  • Part Number: NKFPZ22LLLSM003
  • Manufacturer Name: Panduit
  • Description: NK 2-FIBER OM4 2.0MM LSZH JACKET
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about NKFPZ22LLLSM003 Panduit
    NKFPZ22LLLSM003 Panduit
    NKFPZ22LLLSM003 is manufactured by Panduit and is categorized in the Uncategorized Tools category. NKFPZ22LLLSM003 is described as NK 2-FIBER OM4 2.0MM LSZH JACKET. Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Panduit
    ---> Uncategorized Tools from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Uncategorized Tools
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM