LCMDX16-8-Q Panduit
  • More about LCMDX16-8-Q Panduit
    LCMDX16-8-Q Panduit
    LCMDX16-8-Q is manufactured by Panduit and is categorized in the Rectangular Connector Terminals category. LCMDX16-8-Q is described as CONN TERM RECT RING 16MM #M8. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V